Wednesday, September 11, 2013

Oranges


That's $10 for six oranges. Each orange fits comfortably in my hand, so it's not oversized either.

We eat oranges almost every weekday for lunch in the office, so this is a "regular" expense rather than a luxury.

No comments:

Post a Comment

Hey, got something to say? Hated it? Loved it? Different opinion? Tell me!